Yarım yüzyıllık tecrübe

Hakkımızda


1955 yılında bir makine işletmesi olarak temelleri atılan firma bugün, Ankara’ da spindle motor üretimine devam etmektedir.

Hertz Motor, girişimci ve yenilikçi ruhunu koruyarak, teknolojiyi ve kaliteyi bir rekabet üstünlüğü haline getirmeyi ve bulunduğu sektörde lider durumda olmayı amaçlar.

Hedeflerine birlikte koşacağı yaratıcı takımı ile, attığı her adımda daha fazlasını üretmek ve geliştirmek için çalışır.

Anlaştığı çalışmaları zamanında ve beklenen performansla tamamlayarak sektöründe gerekli saygınlığa ulaşmış olan Hertz Motor’ un bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarı etkili olmuştur.

Hertz Company INC ile hiçbir bağımız bulunmamaktadır.

Vizyon& Misyon

Vizyonumuz; ileri teknolojik ekipmanlarımız ile uzman kadromuzu bütünleştirip, daha geniş kitlelere ulaşabilecek bir hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Misyonumuz; faaliyet alanlarımızda çevre dostu, güvenli, yenilikçi teknolojiler ve uygulamalarla kaliteli ve hızlı tedarik edilen ürünler ve hizmetler sunmak.

İş Etiği Değerlerimiz

Hertz Motor olarak her türlü faaliyet ve işlemimizde sektörün etik ilkelerine, profesyonel davranış kurallarına uyarak yarattığımız ürün ve hizmetlerle toplumun gelişmesine katkı sağlarız. Temel değerlerimiz, tüm çalışmalarımız süresince bize yol gösterir.


• Dürüstlük
• Müşteri Odaklılık
• Güvenilirlik
• Kalite
• Sürdürülebilir Büyüme
bina2
Türkçe