Tarihçe

You are here:

1963 yılında ahşap işleme makina sektöründe başlayan imalat hayatımız, yıllar süren tecrübeyle birlikte 1991 yılında standart asenkron motor üretimi de eklenerek devam etti.

2005 yılında aldığımız stratejik kararlar doğrultusunda, imalatımızı Spindle Motor alanına yönlendirdik. Bu değişiklikler sayesinde Hertz Motor olarak, gücümüzü ve uzmanlığımızı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Hertz Motor olarak dünden bugüne var gücümüzle sizlerin hizmetinde çalışmaya devam ediyoruz. Yarım yüzyılı aşkın tecrübemizle müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak üretimimizi profesyonel bir şekilde sürdürmekteyiz.

İlk kurulduğumuzda yurtiçinde göstermeye başladığımız faaliyetler, takip eden birkaç yıl içerisinde benimsediğimiz iş disiplini ve yenilikçiliğe verdiğimiz önem sayesinde uluslararası alanda da güven kazandı ve Hertz Spindle Motor dünyaya açıldı. Geçmişten bugüne sürekli artan satış rakamlarımızla bugün, tüm kıtaları kapsayan geniş bir satış ağına sahibiz.

Müşterilerimize en üst düzeyde kalite ve güven sunma taahhüdümüzü her aşamada sürdürmekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli gelişmeyi ve yenilikleri takip etmeyi ilke ediniyoruz.

Tüm üretim sürecimiz, Ankara’da bulunan genel merkezimizde gerçekleşmektedir.