HERTZ SPINDLE MOTORLARI
Yarım yüzyıllık tecrübe...

Yıllar boyu edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi kaliteyle harmanlayarak ürettiğimiz Hertz Spindle Motorları, sizlere güven,kalite ve hız kazandıracaktır.

Ürün yelpazemizi her geçen gün artırarak, en küçük motordan en büyüğüne kadar aynı kalite ve özenle ürünlerimizi geliştirdik. Hertz Spindle Motorlar tamamen kendi tesislerimizde imal edilmektedir. Her bir parçası hem imalat hem de montaj aşamalarında yüzlerce ara muayeneden geçirilmektedir.

Müşterilerimizi beklentilerini karşılamak adına son aşamada uzmanlarımız tarafından kalite kontrol testine tabi tutularak hatasız üretim yapabilmekteyiz. Ürettiğimiz motorların kalitesi, Hertz Spindle Motor güvencesi altındadır. Ve sürekli daha iyiye varmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hertz Motor'un Hertz Inc. ile hiçbir bağlantısı yoktur....

Vizyonumuz / Misyonumuz / Değerlerimiz

Vizyonumuz

Müşterilerimize Spindle Motor tedariğinde, ilkelerimiz, kalite ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin her seferinde beklentileri aşarak artı değerler yaratmaktır.

Misyonumuz

Küreselleşen dünyamızda, tedarik zincirinin en önemli halkalarından biri olmanın bilinci ile tüm bilgi ve deneyimlerimizi her geçen gün daha da artırarak hizmet kalitemizi yükseltmek ve kendi ağımızı yaygınlaştırarak dünyanın her yerinde aynı anlayış ile daima müşteri odaklı, üstün hizmet kalitesini sağlamak ve tün dünyada sektörde ilk tercih edilen şirketler arasında yer almaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük - Müşteri Odaklılık - Kalite - Yenilikçilik - Güvenilirlik - Takım Çalışması - Şeffaflık - Çözüm Ortağı Olmak - Sorumluluk Bilinci - Cesaret - Öngörü ve Yaratıcılık