Hakkımızda

You are here:

Yıllar boyu edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi emeğimizle harmanlayarak ürettiğimiz Hertz Motorları, kalite ve hız kavramlarının somut bir sunumu olacak ve aradığınız olguları üstün bir şekilde sergileyecektir.

Ürün yelpazemizi her geçen gün artırarak; ürünlerimizi özenle geliştirmeye, benimsediğimiz özenli çalışma prensibimiz ile devam etmekteyiz. Tamamen kendi tesislerimizde imal ettiğimiz motorlarımız, nitelikli iş gücümüz ve nesilden nesile aktarılmış tecrübelerimiz ile birlikte çeşitli üretim basamaklarını adım adım geçmektedir. Motorlarımızın her bir parçası hem imalat hem de montaj aşamalarında ara muayenelerden geçirilerek sizlere sunulmaktadır.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için son aşamada, işinde uzman kişiler tarafından yapılan kalite kontrol testleri ile hatasız üretimi sağlamaktayız. Üretimimizin her aşamasında, disiplinli çalışma sistemimiz ve engin bilgilerimizle sizlerin memnuniyetini sağlamak üzere ilerlemekteyiz.

“Her yeni gün daha iyi ürün” mantalitesi ile çalışmaya başladığımız her yeni iş gününde, daha iyiye ulaşmak nihai hedefimizdir. Ürettiğimiz motorların kalitesi, Hertz Motor güvencesi altındadır.

Hertz Motor’un Hertz Inc. ile hiçbir bağlantısı yoktur.